Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to uk translation catalogue (52 entries)

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: CSV export
uk: Експорт CSV

en: Notes
uk: Примітки

en: Fields
uk: Поля

en: Warning
uk: Попередження

en: Note
uk: Примітка

en: Import failed.
uk: Помилка імпорту.

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Info
uk: Інформація

en: Translations
uk: Переклади

en: Tree
uk: Дерево

en: Examples
uk: Приклади

en: CSV file
uk: Файл CSV

en: An error occurred during the import.
uk: Помилка під час імпорту.

en: Translation
uk: Переклад

en: Log level
uk: Рівень журналювання

en: Examples:
uk: Приклади:

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Flat
uk: Плоский

en: Important
uk: Важливе

en: Translate
uk: Перекласти

en: WARNING
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ

en: Saved new term.
uk: Новий термін збережений.

en: Updated term.
uk: Термін оновлений.

en: 1. What do you want to import?
uk: 1. Що ви прагнете імпортувати?

en: Autocreate a new vocabulary
uk: Створювати новий словник автоматично

en: Import in an existing vocabulary
uk: Імпортувати в існуючий словник

en: Terms to import
uk: Терміни для імпорту

en: [Choose an existing vocabulary]
uk: [Вибрати існуючий словник]

en: Size of your file is null.
uk: Розмір вашого файлу дорівнює нулю.

en: Starting uploading of datas...
uk: Почалося завантаження даних...

en: Auto created vocabulary
uk: Словник створений автоматично

en: Line #!line_number:
uk: Рядок #!line_number:

en: Lines:
uk: Рядки:

en: Empty line.
uk: Порожній рядок.

en: Command line.
uk: Командний рядок.

en: Removed existing term.
uk: Існуючий термін вилучений.

en: foo
uk: бла

en: Notes:
uk: Примітки:

en: Structure
uk: Структура

en: Nothing to import.
uk: Нема чого імпортувати.

en: List of languages
uk: Список мов

en: Localize
uk: Налаштування регіональних стандартів

en: Fixed language
uk: Фіксована мова
