Taxonomy CSV import/export (7.x-5.3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
ml: സ്ഥിരസ്ഥിതികളിലേക്ക് പുനഃസജ്ജമാക്കുക

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Info
ml: വിവരം
