Taxonomy CSV import/export (7.x-5.5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Weight
am: ክብደት

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Vocabulary name
am: የመዝገበ ቃላት ስም
