Taxonomy CSV import/export (7.x-5.5) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Related terms
dz: འབྲེལ་བ་ཡོད་པའི་ཐ་སྙད་ཚུ།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Vocabulary name
dz: མིང་ཚིག་གི་ཐོའི་མིང་།

en: Term name
dz: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང་།
