Taxonomy CSV import/export (7.x-5.5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
is: Tómstilla til standard

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Weight
is: Vekt

en: Related terms
is: Orð í ætt

en: Import
is: Flyt inn

en: Export
is: Flyt út

en: Vocabulary name
is: Navn á orðasavni

en: Term name
is: Navn á orði
