Taxonomy CSV import/export (7.x-5.5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: ERROR
mr: चूका

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात
