Taxonomy CSV import/export (7.x-5.8) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Vocabulary name
bo: སྤྱི་མིང་གི་མིང

en: Term name
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Notes:
bo: དྲན་སྐུལ།

en: Localize
bo: རང་ལུགས་སྒྱུར་བ
