Taxonomy CSV import/export (7.x-5.8) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Related terms
cs: Příbuzné termíny

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: Term name
cs: Název termínu

en: Warning
cs: Varování

en: Import failed.
cs: Import se nezdařil.

en: Notice
cs: Oznámení

en: Examples
cs: Příklady

en: Examples:
cs: Příklady:

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Translate
cs: Přeložit

en: WARNING
cs: VAROVÁNÍ

en: Notes:
cs: Poznámky:

en: Localize
cs: Lokalizovat
