Taxonomy CSV import/export (7.x-5.8) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: ERROR
ja: エラー

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Multiple
ja: 複数

en: Related terms
ja: 関連するターム

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Vocabulary name
ja: ボキャブラリーの名称

en: Term name
ja: タームの名称

en: Warning
ja: 警告

en: Note
ja: 注意

en: Import failed.
ja: インポートに失敗しました。

en: Notice
ja: 注意

en: Examples
ja: 例

en: CSV file
ja: CSV形式

en: CSV import
ja: CSVインポート

en: Examples:
ja: 例:

en: Unavailable
ja: 利用不可

en: Language neutral
ja: ニュートラル言語

en: Translate
ja: 翻訳

en: Notes:
ja: 注意:

en: Localize
ja: ローカライズ
