Taxonomy CSV import/export (7.x-5.8) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: ERROR
lv: Kļūda

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Note
lv: Piezīme

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Examples
lv: Piemēri

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Translate
lv: Tulkot

en: Notes:
lv: Piezīmes:

en: Localize
lv: Lokalizēt
