Taxonomy CSV import/export (7.x-5.8) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Related terms
sk: Príbuzné termíny

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Term name
sk: Názov termínu

en: Warning
sk: Varovanie

en: Note
sk: Poznámka

en: Notice
sk: Oznam

en: Examples
sk: Príklady

en: CSV file
sk: CSV súbor

en: Examples:
sk: Príklady:

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Translate
sk: Preložiť

en: Notes:
sk: Poznámky:

en: « , » (Comma)
sk: « , » (Čiarka)

en: « ; » (Semicolon)
sk: « ; » (Bodkočiarka)

en: «   » (Tabulation)
sk: «   » (Tabulátor)

en: «   » (Space)
sk: «   » (Medzera)

en: « " » (Quotation mark)
sk: « " » (Úvodzovky)

en: Localize
sk: Lokalizovať
