Taxonomy CSV import/export (7.x-5.8) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Weight
sq: Pesha

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Related terms
sq: Terme të lidhur

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Vocabulary name
sq: Emri i fjalorit

en: Term name
sq: Emri i termit

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: Translate
sq: Përkthe

en: Notes:
sq: Shënime:
