Taxonomy CSV import/export (7.x-5.8) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
ta: இயல்பானவற்றிற்கு மாற்று

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: ERROR
ta: பிழை

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Multiple
ta: பன்மடங்கு

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Vocabulary name
ta: சொற்றொகுதி பெயர்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Info
ta: தகவல்

en: Language neutral
ta: நடுநிலை மொழி

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: Notes:
ta: குறிப்புகள்:
