Taxonomy CSV import/export (7.x-5.9) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Multiple
bg: Множествен

en: Related terms
bg: Свързани изрази (related terms)

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: Term name
bg: Термин

en: Note
bg: Бележка

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Translate
bg: Преведи

en: Notes:
bg: Забележки:
