Taxonomy CSV import/export (7.x-5.9) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Multiple
eo: Multopa

en: Related terms
eo: Rilataj terminoj

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo

en: Term name
eo: Termina nomo

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Translate
eo: Traduku

en: Notes:
eo: Notoj:
