Taxonomy CSV import/export (7.x-5.9) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: ERROR
et: VIGA

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Multiple
et: Mitu

en: Related terms
et: Seonduvad terminid

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: CSV export
et: CSV eksport

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Term name
et: Termini nimi

en: Warning
et: Hoiatus

en: Notice
et: Teavitus

en: Examples
et: Näited

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Translate
et: Tõlge

en: Notes:
et: Märkmed:

en: Localize
et: Lokaliseeri

en: Fixed language
et: Fikseeritud keel
