Taxonomy CSV import/export (7.x-5.9) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Multiple
he: מרובה

en: Related terms
he: סיווגים קרובים (ראה גם...)

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Warning
he: אזהרה

en: Note
he: הערות

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: CSV import
he: יבוא CSV

en: Examples:
he: דוגמאות:

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Translate
he: תרגום

en: WARNING
he: אזהרה

en: Notes:
he: הערות:
