Taxonomy CSV import/export (7.x-5.9) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Vocabulary name
hy: Բառարանի անունը

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Info
hy: Ինֆո

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Translate
hy: Թարգմանել
