Taxonomy CSV import/export (7.x-5.9) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: ERROR
id: Kesalahan

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Multiple
id: Banyak

en: Related terms
id: Istilah terkait

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Vocabulary name
id: Nama kosakata

en: Term name
id: Nama istilah

en: Warning
id: Peringatan

en: Notice
id: Peringatan

en: Examples
id: Contoh

en: Examples:
id: Contoh:

en: Unavailable
id: Tidak tersedia

en: Language neutral
id: Bahasa apa saja

en: Translate
id: Terjemahkan

en: Notes:
id: Catatan:

en: Localize
id: Lokal
