Taxonomy CSV import/export (7.x-5.9) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Related terms
jv: Tetembungan gegayutan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Vocabulary name
jv: Jeneng vokabulari

en: Term name
jv: Jeneng term

en: Warning
jv: Weling

en: Examples
jv: Contoné

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Notes:
jv: Cathetan:

en: Localize
jv: Lokal
