Taxonomy CSV import/export (7.x-5.9) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Related terms
kk: Қатысты терминдер

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: Term name
kk: Термин аты

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Translate
kk: Аудару

en: Notes:
kk: ескертулер:/ескертпелер:/белгілер:
