Taxonomy CSV import/export (7.x-5.9) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: CSV export
lt: CSV eksportavimas

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Translate
lt: Versti

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: Localize
lt: Lokalizuoti
