Taxonomy CSV import/export (7.x-5.9) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Related terms
mn: Холбоотой нэр томъёонууд

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Translate
mn: Орчуулах
