Taxonomy CSV import/export (7.x-5.9) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Info
ne: जानकारी

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Notes:
ne: टिप्पणीहरु:
