Taxonomy CSV import/export (7.x-5.9) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Multiple
oc: Multipla

en: Related terms
oc: Tèrmes ligats

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: Term name
oc: Nom del tèrme

en: Warning
oc: Avertiment

en: Import failed.
oc: L'importacion a fracassat.

en: Examples
oc: Exemples

en: Examples:
oc: Exemples :

en: Unavailable
oc: Indisponible

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: Translate
oc: Traduire

en: Notes:
oc: Notes :

en: Localize
oc: Localizar
