Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Fields
bs: Polja

en: Translation
bs: Prevod

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: Translate
bs: Prevedi
