Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Notes
gl: Notas

en: Fields
gl: Campos

en: Warning
gl: Alerta

en: Info
gl: Información

en: Translations
gl: Traduccións

en: Tree
gl: Árbore

en: Examples
gl: Exemplos

en: CSV import
gl: Importar CSV

en: Translation
gl: Traducción

en: Examples:
gl: Exemplos:

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Translate
gl: Traducir

en: Notes:
gl: Notas:

en: Structure
gl: Estrutura

en: Localize
gl: Rexionalizar
