Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Multiple
sv: Flerval

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Fields
sv: Fält

en: Warning
sv: Varning

en: Import failed.
sv: Importering misslyckades.

en: Notice
sv: Notering

en: Info
sv: Information

en: Translations
sv: Översättningar

en: Tree
sv: Träd

en: Examples
sv: Exempel

en: CSV import
sv: Importera CSV

en: Translation
sv: Översättning

en: Unavailable
sv: Ej tillgänglig

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Translate
sv: Översätt

en: WARNING
sv: VARNING

en: Notes:
sv: Anteckningar:

en: Structure
sv: Struktur

en: List of languages
sv: Lista på språk

en: Localize
sv: Anpassa
