Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Are you sure you want to delete the term %title?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε τον όρο %title;

en: Deleted term %name.
el: Ο όρος %name διαγράφηκε.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
el: Με τη διαγραφή ενός όρου διαγράφονται όλοι οι θυγατρικοί του, αν υπάρχουν. Η ενέργεια αυτή είναι μη αντιστρέψιμη.

en: taxonomy
el: ταξινόμηση

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται
