Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Are you sure you want to delete the term %title?
et: Olete kindel, et soovite kustutada termini %title?

en: Deleted term %name.
et: Termin %name kustutatud.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
et: Termini kustutamisel kustutatakse kõik tema alamterminid, kui neid on. See toiming on pöördumatu.

en: taxonomy
et: taksonoomia

en: Text to display
et: Kuvatav tekst
