Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Are you sure you want to delete the term %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa termin %title?

en: Deleted term %name.
fi: Termi %name poistettu.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
fi: Termin poistaminen poistaa myös kaikki sen mahdolliset alatermit. Tätä ei voi perua.

en: taxonomy
fi: luokittelu

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti
