Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Are you sure you want to delete the term %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti pojam %title?

en: Deleted term %name.
hr: Pojam %name je uklonjen.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
hr: Uklanjenjem pojma ćete ukloniti i sve njemu podređene pojmove. Ova radnja je nepovratna.

en: taxonomy
hr: taksonomija

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati
