Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta
