Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Are you sure you want to delete the term %title?
kk: %title терминін жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Deleted term %name.
kk: Жойылған %name термині.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
kk: Терминді жою кезінде онымен байланысты барлық терминдер өшіріледі, егер бар болса. Бұл әрекет қаайтымсыз.

en: taxonomy
kk: таксономия
