Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Are you sure you want to delete the term %title?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی واژەی %title؟

en: Deleted term %name.
ku: واژەی %name سڕایەوە.

en: taxonomy
ku: پۆلێن
