Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: taxonomy
mr: टेक्सोनॊमी
