Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
