Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Are you sure you want to delete the term %title?
sv: Är du säker på att du vill radera termen %title?

en: Deleted term %name.
sv: Raderade termen %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
sv: När en term raderas raderas även alla befintliga undertermer. Denna åtgärd kan inte ångras.

en: taxonomy
sv: taxonomi

en: Text to display
sv: Text att visa
