Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: taxonomy
ug: تاكسونومىيە
