Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Are you sure you want to delete the term %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити термін %title?

en: Deleted term %name.
uk: Видалено термін "%name".

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
uk: Видалення терміна також видалить усі його нащадків, якщо вони існують. Цю дію буде неможливо відмінити.

en: taxonomy
uk: таксономія

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Provide a simple link to delete the term.
uk: Пряме посилання на видалення терміну.
