Taxonomy Delete Link (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Are you sure you want to delete the term %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa từ liệu %title?

en: Deleted term %name.
vi: Đã xóa từ liệu %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
vi: Hành động xóa một từ liệu sẽ xóa tất cả mục con của nó. Thao tác này không thể hoàn tác.

en: taxonomy
vi: luật phân loại
