Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Are you sure you want to delete the term %title?
af: Is jy seker jy wil die term %title uitwis?

en: Deleted term %name.
af: Term %name uitgewis.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
af: Die uitvee van 'n term sal ook al sy nagangers uitwis, en kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: taxonomy
af: taksonomie
