Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Are you sure you want to delete the term %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць тэрмін %title?

en: Deleted term %name.
be: Тэрмін %name выдалены.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
be: Выдаленне тэрміна аўтаматычна выдаліць усе тэрміны-дзеці (калі яны існуюць). Гэтае дзеянне нельга адкаціць.

en: taxonomy
be: таксанамія

en: Text to display
be: Паказваць тэкст
