Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Are you sure you want to delete the term %title?
ca: Esteu segur de voler eliminar el terme %title?

en: Deleted term %name.
ca: S'ha esborrat el terme %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
ca: Esborrar un terme esborrarà tots els seus fills si n'hi ha algun. Aquesta acció no es pot desfer.

en: taxonomy
ca: taxonomia

en: Text to display
ca: Text a mostrar
