Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Are you sure you want to delete the term %title?
cs: Opravdu chcete odstranit termín %title?

en: Deleted term %name.
cs: Smazán termín %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
cs: Při odstranění termínu se odstraní i všechny podřízené termíny. Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: taxonomy
cs: taxonomie

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí
