Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Are you sure you want to delete the term %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu term %title?

en: Deleted term %name.
cy: Term %name wedi ei ddileu.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
cy: Bydd dileu term yn dileu ei holl blant os oes rhai. Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: taxonomy
cy: tacsonomi

en: Text to display
cy: Testun i ddangos
