Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Are you sure you want to delete the term %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la terminon %title?

en: Deleted term %name.
eo: Forigis terminon %term.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
eo: Forigi terminon forigos ĉiujn ĝiajn subterminojn, se ili ekzistas.  Ĉi tiu ago ne povas esti malfarata.

en: taxonomy
eo: taksonomio
