Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Are you sure you want to delete the term %title?
es: ¿Está seguro de que quiere eliminar el término %title?

en: Deleted term %name.
es: Eliminado el término %name.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
es: Al eliminar un término se eliminan todos los hijos que tiene. Esta acción no se puede deshacer.

en: taxonomy
es: taxonomía

en: Text to display
es: Texto para mostrar
