Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Are you sure you want to delete the term %title?
gl: Está seguro de que quere eliminar o termo %title?

en: Deleted term %name.
gl: Termo %name borrado.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
gl: Ó borrar un termo, borraranse tódolos seus fillos, se os ten. Esta acción non se pode desfacer.

en: taxonomy
gl: taxonomía

en: Text to display
gl: Texto a amosar
