Taxonomy Delete Link (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Are you sure you want to delete the term %title?
hi: क्या आप वाकई %title पद को हटाना चाहते हैं?

en: Deleted term %name.
hi: मिटाया गया पद  %name।

en: taxonomy
hi: वर्गीकरण
